- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyPohodlné oblečení pro každý typ postavy

Pohodlné oblečení pro každý typ postavy

Letní vedra jsou tady as nimi i potřeba volit takové outfity, ve kterých se nám podaří zvládnout i ty nejžhavější dny. Tradičně závidíme těm dámám, které mají dokonalé postavičky a nemusí se trápit s tím, že kvůli shazování a zkracování vrstev oblečení bude vidět nějaké jejich nedostatky. Vyberte si pohodlné oblečení pro každou z nás!

Nerada ukazujete své nohy?
Pokud však patříte mezi ty dámy, které se bohužel nemohou pochlubit postavou štíhlé modelky či vyrýsované fitnesky, čili patříte mezi drtivou většinu běžných žen, neznamená to, že byste se měli potit pod hrubými a nepohodlnými vrstvami oblečení, kterými se budete snažit. pozakrývat nějaké to kilečko navíc. Stačí zvolit správné střihy ai vy se můžete přes léto cítit svěže.

Začněme možná nestandardně, odspodu. Pokud je pro vás noční můrou ukazovat nohy v šortkách či minisukních, ale zároveň chcete zvládnout letní vedra, zaměřte se na volnější kalhoty. Že jsou teď v módě jen legíny? Tak to se mýlíte! Kalhoty s volným střihem jsou skutečně trendy a když si je obléknete, budete trendy i vy.

Alternativou ke kalhotám je dlouhá sukně. Její součástí může být svůdný rozparek, který má přes léto dvojí funkci. Vaše nohy budou mít větší přísun čerstvého vzduchu a pánům bude při pohledu na vás ještě žhavější. Samozřejmě, rozparek volte podle toho, kolik chcete ze svých nohou ukázat.

Oversized top skryje nedostatky a budete v něm vypadat trendy
Rovněž si můžete poradit i při výběru topu. Pokud obtažené nebo nebodaj crop topy nejsou pro vás, nic nezkazíte výběrem volnějšího topu, který se nebude během veder na vás lepit a vy se tak budete cítit příjemně a sebejistě.

Chcete-li něco, co se bude navíc skvěle kombinovat, určitě by ve vašem šatníku neměla chybět klasická trička. Populární jsou oversized střihy, které jsou navíc velmi pohodlné a nemusíte u nich řešit, zda nejsou na nevhodných místech příliš obtaženy.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek