- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyJak vybrat šatní skříň, abyste s ní byli co nejvíce spokojeni?

Jak vybrat šatní skříň, abyste s ní byli co nejvíce spokojeni?

Pokud bydlíte v bytě či domě s klasicky velkými místnostmi, tedy kolem 16 – 20 m2, zřejmě budete hledat klasický rozměr šatních skříní. Tedy v případě, že nechcete nebo z finančních důvodů nemůžete šetřit na skříně vyrobené na míru, můžete využít bohatou nabídku levných a kvalitních skříní z e-shopu Signal-nabytek.cz. Díky mnoha velikostem, barvám i stylům si vybere skutečně každý.

Skříň, která vám bude plně vyhovovat

V první řadě je potřeba se zamyslet nad tím, zda bude u dané stěny jen šatní skříň (skříně), nebo i jiný nábytek či vybavení. Podle toho budeme vybírat šířku skříně. Co se týče výšky, ta bývá klasicky 180 cm, ale dají se dokoupit i nástavce, pokud chcete využít i místo nad skříní. Dalším řešením je koupě šatní skříně s nadstavbou. V takovém případě je výška cca 230 cm. Standardní hloubka skříně je kolem 50 cm. 

Vy sami musíte zvážit, jak má vypadat skříň zvenčí, ale především, jak chcete, aby byla řešena uvnitř. Nosíte víc formálního oblečení, které vám visí na ramíncích, nebo máte spíš oblečení složené v poličkách? Máte spousty klobouků nebo obuvi, kterou chcete do skříní vměstnat? To vše je rozhodující u vybírání policových, šuplíkových částí skříní či místa pro věšení košil, kalhot a kabátů i dlouhých šatů a sukní.

Rozhodující by měl být vzhled i vzhledem k uživatelům. Pro malé děti můžete vybrat přímo dětské šatní skříně, které mohou být barevné a zajímavě designově provedené. Do ložnice pak můžete volit i šatní skříň velkou s posuvnými dveřmi, na nichž může být umístěno zrcadlo. Trendy jsou i lakované povrchy dveří skříní. 

Kombinace víc typů skříní

Pokud chcete i skříně otevřené, tedy pokud chcete do ložnice umístit např. jednu skříň s dveřmi, druhou otevřenou s policemi a třetí opět s dveřmi, podívejte se i na regály a knihovny. Mezi nimi lze najít spoustu modelů, které se hodí i do studentských pokojů, hostovských pokojů, kde chcete policové skříně.

Kompletní nabídku levného a kvalitního nábytku najdete na Signal-nabytek.cz. Podívejte se sami na skvělé slevy a využijte je. Budete jistě spokojeni.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek