- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyKvalitní, a přitom levná horská kola, potěší muže i ženy nejen v nerovném...

Kvalitní, a přitom levná horská kola, potěší muže i ženy nejen v nerovném terénu

Rozdíly mezi muži a ženami co se týče cyklistiky se v posledních letech hodně „setřely“. I na náročnějších trasách v lesích často potkáte drobné ženy, které chtějí pevné tělo, výbornou kondici, a také relax od všedních starostí v práci nebo v domácnosti. Proto také výrobci přináší horská kola, na něž je radost usedat pro každého z nás. Kvalitní, a však cenově dostupná horská kola, nabízí e-shop Bikero.cz. Vybere si skutečně každý, ať už chcete kolo lehounké, nebo klasiku, která má dokonalý design.

Kdy zvolit horské kolo?

Jsou to právě horská kola, která maximálně využijí ti, kdož upřednostňují nikoli jen cyklostezky a silnice, ale spíš se rádi vydají do nezpevněného terénu, na louky a do lesů. Nabídka obchodů je velmi bohatá, a tak potěší jak sváteční cyklisty, tak profesionály, kteří do pedálů šlapou téměř denně, a to i v náročném horském terénu. 

Horská kola se vyznačují širokými plášti, širokým rozsahem převodů, robustnějším rámem i skvělou ovladatelností. Jsou lepší, co se týče stability, a to i na nerovném povrchu.

Co se týče rozdělení, je poměrně jednoduché se mezi nimi zorientovat. Volit můžete podle velikosti kol, nebo podle pohlaví. Další variantou jsou celoodpružená kola, která v nerovném povrchu velmi oceníte. Mají odpruženou nejen přední vidlici, ale i zadní kolo. Jízda na nich je velmi pohodlná, nárazy jsou skvěle tlumeny a jezdec má zajištěnou dokonalou přilnavost a komfort po celou dobu jízdy.

Co se týče dámských horských kol, jsou uzpůsobena ženské fyziologii. Mají kratší rám, užší řídítka a lehčí převody, stejně jako komfortnější sedlo.

Jízdu všem zpříjemní také gripy a omotávky Esi grips nebo jiné od kvalitních výrobců. Díky nim je kolo snáze a lépe ovladatelné, ruce jsou šetřeny a úchop řídítek je lepší, pohodlnější. 

Ať už vybíráte horské kolo pro ženu nebo muže, rádi vám s volbou správného pomohou na Bikero.cz, kde vás čekají i příjemné ceny kol, a to i těch pro děti. Přesvědčte se sami.

zeny
Předchozí článekBetonové stěrky

Mohlo by Vás zajímat

PR článek