- Komerční sdělení -finance
DomůPro ženyTápete mezi jednorázovými dětskými plenkami? Které jsou levné a kvalitní

Tápete mezi jednorázovými dětskými plenkami? Které jsou levné a kvalitní

Většina novopečených maminek si projde obdobím hledání, poznávání a zkoušení. Tedy v případě, že nemá starší sestru s dětmi, kamarádku, která už děti má, nebo někoho, kdo by jí předal cenné zkušenosti, které jinak, než praxí, nejde získat. To platí i o jednorázových dětských plenkách. Vůbec neplatí, že čím dražší pleny koupíte, tím lepší výrobek získáte. Je to nefér, ale je to tak.

Jednorázové plenky pro nejmenší děti i batolátka

Velmi snadno se stane, že koupíme jedny z nejdražších dětských jednorázových plenek na trhu s tím, že předpokládáme, že zajistí dítku sucho a pohodlí po několik hodin. Ovšem stačí hodinka, dvě a v případě, že se dítko „šikovně“ vykaká a jeho stolička je, jak už to u miminek bývá úplně řídká, mnoho obsahu vyteče až na jeho záda téměř k lopatkám. 

Samozřejmě, podobná nehoda se může stát, ale u drahých plen očekáváme, že bude toto nějak ošetřeno. Vyzkoušet můžete levné a kvalitní plenky Dada, které vám poslouží naprosto dokonale jak v případě velké potřeby miminka, tak při celonočním čůrání. U našich maminek patří k těm nejpopulárnějším, a to jak díky jejich kvalitě zpracování a spolehlivosti, tak díky nízké ceně.

Koupit můžete Dada plenky už pro ty nejmenší miminka, která si vezete z porodnice, až po velké raubíře, kteří už trénují s Dada pants, tedy stahovacími plenkovými kalhotkami tak, aby si zvykli na trenýrky či kalhoty. 

Plenky v akci od mnoha výrobců

Na webových stránkách kupplenky.cz koupíte všechny velikosti plenek Dada, mnohé za zvýhodněné ceny. Už tak levné pleny vás vyjdou ještě lépe. Např. Dada pants 4 můžete právě teď koupit se slevou 8 %. 

Podívejte se na kompletní zboží z e-shopu kupplenky.cz. Najdete zde i kosmetiku pro děti, kojenecké potřeby, hračky, mléko a výživu, zboží pro maminky, bezpečnostní zábrany, plenkové dorty… Stačí si vybrat. Jistě budete spokojeni. 

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek