- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyDřevěné truhlíky jako krásná dekorace vašich oken i terasy

Dřevěné truhlíky jako krásná dekorace vašich oken i terasy

Nejde si nevšimnout, kolik domů teď zdobí dřevěné truhlíky. Jde vlastně o dřevěné obaly na květináče, které dováří domov v příjemném moderním a přírodním tónu všem, kteří mají k přírodním materiálům blízko.

Dřevěné truhlíky s rozmanitým vzhledem

I když se jedná o dřevěné truhlíky, mohou mít mnoho podob. Jednak jde o různé velikosti, ale především o barevné provedení nebo vyřezávané tvary, které truhlík zdobí. Velmi hezky, jednoduše a přirozeně působí např. dřevěný obal na truhlík tmavý o rozměrech 62 x 21,5 x 17 cm. Tvoří jej tři užší laťky, mezi nimiž je mírná mezera. Hodí se báječně k venkovským typům stavení i moderním domů.

Chcete spíše přírodní barvu dřeva, tedy dřevěný obal na truhlík ve světle hnědé přírodní barvě? Pak se podívejte na dřevěný obal truhlík se srdcem, který má stejné rozměry, jako výše uvedený typ. Najdete je na webových stránkách Amadea.cz. Jde o české výrobky, které jsou precizně vyrobené a sloužit vám budou mnoho let. 

Krásné dřevěné truhlíky na okna i na terasu

Dřevěné truhlíky můžete použít nejen na okna, ale také na ozdobení zastřešené terasy, verandy, pergoly nebo i altánku. Velmi hezky v nich vypadají jakékoli barevné variace květin. Máte-li rádi severský styl, budou se k vám také hodit.

Na terasu můžete použít i dřevěný podnos, na němž budete rodině či návštěvě servírovat pokrm. Jsou také dřevěné misky, talíře, kuchyňské náčiní nebo podtácky, a tak vám může dřevo dělat společníka i při stolování. 

Podnosy lze volit zdobené i jednoduché, kulaté i obdélníkové, s praktickými úchyty i bez nich. Např. typ z bukového dřeva vám bude sloužit po mnoho let. 

Pojďte se podívat na truhlíky, ale i dřevěné bedýnky, misky, prkénka a jiné. Jistě si vyberte krásné vybavení, které vám bude skvěle sloužit i dělat radost.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek