- Komerční sdělení -finance
DomůPro ženyLetní šaty vybírejte podle toho, jak moc se chcete odhalit

Letní šaty vybírejte podle toho, jak moc se chcete odhalit

Po sychravém až deštivém období teploty prudce vystřelili takovým tempem, že jsme sotva stíhali odhazovat nepotřebné vrstvy oblečení. O to to bylo horší pokud jste si v období od otevření obchodů uvolněním opatření až po nástup pravých letních veder nestihli doplnit svůj šatník.

Dlouhé šaty z vás alespoň opticky udělají dlouhonohou modelku

Pokud jste tak dosud neučinili, je čas potěšit se novými letními šaty, které rozhodně využijete, protože léto nám teprve začíná. Dopřejte svému tělu volnost, jakou mu dají jen pohodlné šaty, jejichž nošení nám během extrémně vysokých teplot závidí i pánové. Obzvlášť, pokud jejich pracovní dresscode vyžaduje nošení dlouhých kalhot i když se ukazatele na teploměrech blíží 40-ce.

Díky různým střihům a délkám letních šatů se můžete cítit pohodlně a vypadat skvěle, ať máte jakýkoli typ postavy. Pokud jste nespokojená se svýma nohama a komfortněji se cítíte, když je skrýváte, zvolte dlouhé šaty. Nezapomeňte však dbát na to, aby byly dostatečně vzdušné, ať se v nich cítíte pohodlně.

Rovněž se vám mohou dlouhé šaty hodit, pokud jste nižšího vzrůstu a chcete opticky prodloužit své nohy. Šikovný střih šatů dokáže v tomto směru zázraky. A pokud chcete is dlouhými šaty alespoň trochu dráždit pánské oči, vyberte si šaty s rozparkem.

Pokud na své postavě tvrdě pracujete, ukažte výsledek vašeho snažení

Pokud naopak chcete své nohy ukazovat, krátké šaty tento účel splní a navíc budou vaše nohy „dýchat“ i v těch největších vedrech, ve kterých platí, že čím méně látky na sobě, tím vám bude lepší. Proto pokud si to můžete a hlavně chcete dovolit, nebojte se střihem šatů odhalit nejen nohy, ale také ramena či záda, případně dekolt. A pokud se o svoji postavu příkladně staráte, můžete zvolit odvážné šaty, které odhalí i vaše ploché břicho.

Pokud jste se našla v tomto posledním příkladu, pravděpodobně si můžete obléknout jakýkoli střih šatů, aniž byste řešili, zda neodhalují nějaké nedostatky, které byste raději nechali skryté. Stejně tak si můžete dát na sebe jakékoli dámské plavky. Je to pro vás určitá forma odměny za vaši dřinu ve fitku a pevnou vůli při dodržování zdravého jídelníčku.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek