- Komerční sdělení -finance
DomůPro ženyStaňte se sexy motorkářkou

Staňte se sexy motorkářkou

Motorkáři odjakživa přitahovali ženy. Dobře, určitě ne každou, ale najde se nemalá skupinka žen, které lákala představa jízdy na motorce s drsným motorkářem. A co víc, jsou ženy, které se chtějí samy chopit řidítek.

Máte-li postavu, která vynikne v legínách, můžete je nosit i na motorce

Pokud patříte mezi tu posledně jmenovanou skupinu a právě si kupujete svoji vlastní motorku, připravte se na to, že budete na ní zaručeně poutat pozornost. Přece jen, motorka je stále vnímána spíše jako chlapská záležitost a když z ní sesedne žena, mnoho lidí bývá překvapeno.

O to více budete poutat (hlavně mužské) pohledy pokud se kromě motorky vybavíte i moto oblečením, které z vás udělá opravdu sexy motorkářku. Dobrým základem pro váš motorkářský outfit jsou kožené legíny. Obzvláště pokud i mimo motorky ráda zvýrazňujete své dolní partie obtaženými legínami, můžete tak činit i při jízdě na motorce.

Zaručeně budete hvězdou každého najednou motorek. Nezapomeňte je však doplnit kvalitním obutím. A když obujete sebe, nezapomeňte ani na obutí pro vaši motorku v podobě špičkových pneumatik.

Vedle snahy o co nejatraktivnější vzezření nezapomínejte i na bezpečnost

A co byste byla za motorkářku bez kožené bundy? Prémiová kůže spolu se slim fit střihem dokonale zvýrazní krásu vašich křivek a všité chrániče vás ochrání před zraněními.

A když už mluvíme o ochraně, nezapomeňte ani na ochranu rukou v podobě elegantních a zároveň praktických rukavic. Kromě toho, že chrání vaše ruce při pádu, ale i před větrem během jízdy, zvyšují komfort samotné jízdy, jelikož vám ruce nebudou klouzat.

Netřeba zapomenout ani na nejdůležitější prvek ochrany při jízdě na motorce, přilbu. Chcete-li si dát při jejím výběru záležet a potřebujete poradit s tím jakou značku si zvolit, vyberte si z nabídky přileb Shark. Ty v sobě spojují všechny potřebné vlastnosti pro zajištění dokonalé funkčnosti a ergonomie.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek