- Komerční sdělení -finance
DomůPro ženyDoplňte si šatník i o pár pánských kousků oblečení

Doplňte si šatník i o pár pánských kousků oblečení

I vám se už stalo, že vás někdy zaujal nějaký kousek oblečení tak moc, že ​​jste si ho prostě musela koupit? Asi se teď ptáte, co je to za hloupou otázku, vždyť to je snad samozřejmé. My jsme však mysleli pánský kousek oblečení.

Ráda nosíte oversized střihy? Při nákupech tedy navštivte pánské oddělení

Zakomponovat do svého šatníku i nějaké pánské kousky nemusí být na škodu. Pravděpodobně se vám budou hodit svrchní části outfitů, například vhodné mohou být pánská tílka. Tím můžete docílit populárního oversized stylu a zároveň vám bude tílko volnější, což se náramně hodí do letních veder.

Jelikož střihy pánských tílek se odlišují od těch dámských, nezapomeňte si podně dát vhodnou podprsenku, jelikož při volnějším tílku bude určitě z části vaše podprsenka odhalena. V případě, že jste skutečně odvážná a ráda chodíte do společnosti bez ní, při takovém volném tílku si budete muset dávat skutečný pozor na to, abyste neukázali víc, než jste měli v plánu. Takže tu podprsenku si přece jen raději dejte.

Oversized střihy se skvěle hodí ke sportovnímu stylu

Jelikož takový oversized střih inklinuje spíše k ležérnímu či sportovnímu stylu, je třeba na to myslet i při dolaďování zbytku outfitu. Ideálně tak bude zkombinovat ho s méně formálním typem kalhot, jakými jsou tepláky či oblíbené legíny.

Tak tedy tepláky nebo legíny? Pánové by určitě hlasovali pro legíny, ale hlavní slovo mají přece vaše preference, tak si vyberte podle toho, jestli se cítíte komfortněji v širších teplácích, nebo nemáte problém zvýraznit své dolní partie legínami.

Vlastně, vždyť jsou horka, takže jednoznačně berte šortky. I při šortkách však můžeme zachovat dělení na volnější šortky a na „krátké legíny“. A když už jsme se propracovali k nohám, tak k takovému outfitu jednoznačně obujte pohodlné tenisky.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek