- Komerční sdělení -finance
DomůPro ženyNa zlaté šperky nikdy není nevhodný čas

Na zlaté šperky nikdy není nevhodný čas

„Diamonds are a girl’s best friend“, neboli diamanty jsou nejlepším přítelem dívky/ženy, tak se zpívá ve skladbě z roku 1949, kterou většina zná v provedení slavné Marilyn Monroe. Její verze však spatřila světlo světa „až“ v roce 1953, v původní verzi ji totiž zpívá Carol Channing.

Náušnice pro každý obličej

Ať tuto skladbu bude zpívat kdokoli, určitě s ní bude souhlasit nejedna dáma. A co nejlépe pasuje k diamantům? No přece zlato. Málokterá žena by se nepotěšila krásnému zlatému šperku osazenému diamantem. Nebo rovnou více?

Asi nejčastějším druhem šperku, kterým dámy ozdobují svůj zevnějšek, jsou náušnice. Zlaté náušnice, ale také náušnice z jiných materiálů existují v různých tvarech či velikostech. A tak si bez ohledu na tvar vašeho obličeje nebo barvy očí zaručeně vyberete náušnice, které se k vám dokonale hodí.

A dokonce i odvedou pozornost od vašich nedokonalostí. Ať už reálných, nebo těch, které za nedokonalost považujete jen vy.

Vhodný přívěsek naleznete pro každou příležitost

A když si už vyberete nové zlaté náušnice, byla by přece škoda nepodívat si i nějaký krásný kousek z luxusních zlatých přívěsků. Ty se také nabízejí v různých stylech a tak si jistě najdete přívěsek pro každou příležitost.

A které z toho množství různých přívěsků by rozhodně neměly chybět ve vaší šperkovnici? Pro univerzální každodenní použití jistě řetízek s jednodušším a menším přívěskem kulatého nebo oválného tvaru. Řetízek s takovým přívěskem bude působit decentně a hodí se zřejmě ke všemu.

Naopak pro speciální příležitosti třeba speciální šperky. Proto přijde vhod, pokud bude vaše šperkovnice obsahovat i nějaký opravdu výrazný náhrdelník na ty nejspeciálnější společenské události. Náhrdelník, který přitáhne všechny pohledy na váš dekolt. Tedy pokud se o to náhodou nepostarají už vaše přednosti.

A že se takových událostí účastníte jen zřídka? Právě proto byste v těchto výjimečných chvílích měli maximálně zazářit. Vždy však zvažte i to, jaké šaty si obléknete, aby se náhodou s náhrdelníkem navzájem „neprobíjely“.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek