- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyJak vybrat vhodné granule pro psa? Na tohle si dávejte pozor!

Jak vybrat vhodné granule pro psa? Na tohle si dávejte pozor!

Granule pro psa mohou vypadat na první pohled stejně, ovšem dávejte si pozor na složení. Méně kvalitní granule pro psa mu mohou způsobit onemocnění, zpomalení růstu či dokonce ztrátu energie. Pokud hledáte opravdu kvalitní granule pro psy, tak je potřeba, aby splňovaly několik kritérií.

Důležité složky pestré stravy
Podstatnou složkou stravy pro psy je maso, které by měly dostávat v přiměřeném množství. V jejich stravě by také nemělo chybět sušené maso. Vybírejte granule pro psy, které mají přesně označeny všechny suroviny a podstatné složky. Upřednostňujte granule, které se vyhýbají chemii a jsou složeny čistě na přírodní bázi.

Co by granule rozhodně neměly obsahovat:
– Vyhýbejte se granulím pro psy, které jsou chemicky konzervovány.

– Nenechte se zlákat barvivy, která sice působí pěkně na pohled, ale ve skutečnosti mohou být škodlivé. Zásadně platí, že čím více barviva můžete vidět, tím více chemie budou granule obsahovat.

– Předtím, než se rozhodnete koupit velký balík granulí, tak zjistěte, jak na granule reaguje váš pes.

Náhrada klasických granulí
V případě, že se u vašeho psa projeví alergie nebo zpozorujete změny chování, tak je třeba, abyste našli vhodnou alternativu jejich stravy, kterou bývají hypoalergenní granule. Tyto granule obsahují všechny potřebné živiny, které jsou důležité pro zdravý život psů. Výhodou hypoalergenních granulí je i jejich schopnost předcházet zdravotním problémům.

Granule mohou být pro psy i formou odměny za poslušné chování nebo dobrý výkon. Při koupi granulí je důležité, abyste dbali na kvalitní suroviny a také bohatý obsah živin. Všímejte si, jak váš pes reaguje na granule po konzumaci nebo jestli má dostatečnou energii a výkon. Pokud mají granule pro psy negativní vliv, tak popřemýšlejte o koupi hypoalergenních granulí, které mohou psům pomoci i při alergických projevech.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek