- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyJak rozumně trávit volný čas a udělat i něco pro své tělo?

Jak rozumně trávit volný čas a udělat i něco pro své tělo?

I když momentálně nemáme tolik možností jako před pandemií, není třeba to brát příliš tragicky. Protože nyní více času trávíme izolováni od rodinných příslušníků mimo naší domácnosti, máme čas věnovat se upevňování vztahů s partnerem a dětmi. Pokud ale máte volný čas, ovšem koronavirus vás omezuje v cestování a poznávání nových míst daleko od vašich domovů, jak rozumně trávit volný čas a ještě udělat něco pro své tělo?

Brázděte hory na elektrokolech

Chcete-li rozumně trávit volný čas a zároveň udělat něco pro své tělo, doporučujeme vám pořídit si elektrokola a brázdit na nich hory. Horská elektrokola vám pomohou zvládnout i náročnější terény v lese, které byste s klasickým kolem bez motorku měli problém zvládnout. U elektrokol ale neznamená, že budou jezdit za vás a vy nebudete muset pedálovat.

Při ježdění po horách na elektrokolech se také zapotíte.

Vyhnete se i přeplněným cestám a uděláte něco víc pro své tělo.

Vyzkoušejte také koloběžky

Pokud vás to do hor na elektrokolech tak často neláká, můžete zkusit i koloběžkování. Třeba si pořídit pevnou koloběžku, samozřejmě podle toho, po jakém terénu plánujete jezdit. Je rozdíl kupovat koloběžky na rovinaté asfaltky a do méně rovných terénů. Pro milovníky adrenalinu jsou zase v nabídce úplně jiné koloběžky.

Zkuste proto střídat ježdění na elektrokolech v lese s ježděním na koloběžkách.

Zacvičte si na zahradě

Cvičení v exteriéru je právě v tomto období velmi vyhledávané. Teplé sluneční paprsky zahřívají dlažbu, trávník a nás to přirozeně láká ven. Chcete-li rozumně strávit volný čas a zároveň pro sebe i něco udělat, doporučujeme vám zacvičit si na zahradě. Vezměte si posilovací gumy, švihadla a zkuste si dát menší trénink. Chcete-li cvičit na zpevněné ploše, používejte cvičící podložky. Dávejte pozor, aby se vám ale nenatrhly.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek