- Komerční sdělení -finance
DomůZajímavostiNaše tipy: Podravka NATUR polévky podle receptu matky přírody

Naše tipy: Podravka NATUR polévky podle receptu matky přírody

Naskočte s novým rokem na vlnu zdravého životního stylu a zařaďte do svého jídelníčku domácí polévky. Proč? Jsou zdrojem vitamínů a minerálů, zasytí, zahřejí v sychravém a chladném počasí a hydratují organismus. Výborným tipem jsou nové polévky Podravka NATUR plné 100% přírodních ingrediencí: výživných obilovin, kvalitní zeleniny a chutných koření.

Vychutnejte si tři sušené směsi: s pohankou a zeleninou, červenou čočkou nebo bulgurem. Bez přidané soli, aroma, konzervantů a glutamátu. Nové polévky od Podravky stačí vysypat do vroucí vody, osolit a vařit 15 minut.

Podravka NATUR polévka s červenou čočkou

Obáváte se pocitu plnosti po konzumaci luštěnin? Sáhněte po červené čočce! Tato výživná luštěnina je lehce stravitelná, nenafukuje a dodává vašemu organismu jen to nejlepší. Je dokonce i výbornou volbou luštěniny pro malé děti. S vydatnou NATUR polévkou s červenou čočkou a kvalitní zeleninou vykročíte do nového roku tou správnou nohou: tělo zásobíte spoustou výživných látek a ještě si pochutnáte. Vychutnejte si skvělou plnou chuť polévky a zářivé barvy na talíři!

Podravka NATUR polévka s červenou čočkou: 0,99 €/120 g

Podravka NATUR polévka s pohankou a zeleninou

Pohance se říká také královna zdravé výživy a slaví návrat do našich kuchyní! V nové NATUR polévce od Podravky je obklopena i dalšími chutnými surovinami – ovesnými vločkami, bramborami, červenou paprikou, rajčatem, pórkem, mrkví a pečlivě vybranými voňavými kořeny jako kurkuma, muškátový oříšek a petrželka. V NATUR polévce s pohankou a zeleninou najdete pouze přírodní ingredience, jelikož je připravena podle receptu matky přírody. Polévku stačí jen dosolit podle vaší chuti.

Podravka NATUR polévka s pohankou a zeleninou: 0,99 €/110 g

Podravka NATUR polévka s bulgurem
Inspirujte se cizokrajnou kuchyní v nové NATUR polévce od Podravky.

Bulgur spolu s červenou čočkou, rýží, sušenou zeleninou a pečlivě vybranými koření vytváří v NATUR polévce symfonii chutí, která okouzlí celou rodinu. Křehká zrnka bulguru jsou plná vitamínů a minerálů, zasytí, ale nezatíží žaludek. Pokud jste si dali předsevzetí žít zdravěji nebo byste rádi vykročili vstříc zdravému životnímu stylu, začněte s přírodní NATUR polévkou od Podravky.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek